+420 737 901 122 Info@PatrikPetracek.cz

Patrik Petráček

Pomůžu Vám napsat si Váš vlastní fitness příběh.

Pomáhám lidem nastavit správně jejich trénink, stravování a všechny správné návyky ke zdravému životnímu stylu. Pojďte si se mnou napsat vlastní příběh a splnit si Váš sen.

I když si život bez pohybu nedokážu představit, nebylo to tak vždy. Ještě před několika lety jsem téměř každý den navštěvoval hospody, vůbec jsem se nehýbal, neměl jsem žádné životní priority. Díky tomu všemu jsem získal silnou nadváhu.

Jednoho dne jsem ale z ničeho nic vyzkoušel počítat si kalorie v jídle. Zjistil jsem, že pokud se člověk snaží a ví jak, dokáže vlastně jednoduše dávat kilogramy směrem dolů nebo nahoru podle toho, co chce.

Do toho jsem se rozhodl cvičit. To mě začalo bavit natolik, že jsem si pak už neuměl představit týden bez pohybu v posilovně. Když se mi povedlo zhubnout přes 20 kg a zvýšit sílu díky cvičení, rozhodl jsem se udělat si certifikovaný kurz na Instruktora fitness.

A všechny svoje zkušenosti ohledně stravy a cvičení předávat ostatním. Tím to ale neskončilo. Pravidelně jezdím na různá školení a semináře, abych se mohl pořád zdokonalovat.

Proto pokud potřebujete pomoci i Vy, neváhejte mne kontaktovat. Úvodní konzultace je zcela nezávazná a zdarma. Vždy se s každým rád nejdříve sejdu a řekneme si, jaké jsou naše vzájemné možnosti a až potom je možné se domluvit.

Většinu času s klienty trávím v soukromých prostorech v obci Chomutice, nebo také v Rebels gymu v Hořicích, se kterým spolupracuji. Za tuto vzájemnou spolupráci jsem nesmírně vděčný. Pokud by chtěl ale někdo cvičit někde jinde, není v tom žádný problém.

Jsem přesvědčen o tom, že každý si může napsat svůj vlastní příběh, ve kterém se bude cítit a vypadat podle svých představ. S tím vším Vám rád pomůžu!

Získané certifikáty

Moje služby

Máte zájem správně a efektivně cvičit?
Mít k tomu jasný a přehledný plán?
A k tomu se správně stravovat i bez hladovění a různých zákazů?
Se vším Vám můžu pomoci!

Osobní trénink

Vyzkoušejte si trénink pod mým vedením. Postupně Vás budu učit různé cviky, zvyšovat Vaši sílu a zlepšovat Vaši kondici a to všechno bez žádných extrémních výkonů

Cvičení s dětmi

Zábavné a hravé cvičení, při kterém se žádné dítě nudit nebude. Aktivace, rychlost, hbitost, síla – to vše si s dětmi vyzkouším. A přijedu za Vámi kamkoliv!

Kondiční tréninky

Ukázkový kondiční trénink nebo celá příprava, dospělé sportovní mužstvo nebo mládežnický oddíl. Vše je možné přizpůsobit.

Reference od mých spokojených klientů

„Patrika mohu vřele doporučit kromě profesionálního i velmi lidský a chápavý přístup pomohl mi se posunout nejen fyzicky ale i psychicky.“

Filip K.

Student

Odmakané tréninky, které mají hlavu a patu. Názorné vysvětlení techniky i stravy… Můžu doporučit.

Petr K.

Zkušební technik

Napište mi

Patrik Petráček

Napište mi, pomůžu Vám dostat se konečně do formy a napsat si Váš vlastní fitness příběh.

Adresa: Nevratice 7, Hořice, 508 01
Email: Info@PatrikPetracek.cz
Telefon: +420 737 901 122