+420 737 901 122 Info@PatrikPetracek.cz

Reference

Zde najdete reference od mých klientů.

„Patrika mohu vřele doporučit kromě profesionálního i velmi lidský a chápavý přístup. Pomohl mi se posunout nejen fyzicky ale i psychicky.“

Filip K.

Student

Již dlouho jsem přemýšlela o tom, že bych začala pravidelně cvičit. Jenže začít není jen tak. Potřebujete někoho, kdo pomůže. Já ho našla. Vstřícný přístup, přátelská atmosféra, milé jednání – celkově profesionál. Vždy poradí, pomůže, narovná, ukáže – prostě super. Nemůžu si vynachválit osobní přístup. Skvělé, zábavné cvičení s efektem i dobrým pocitem. Moc děkuju Patriku.“

Jitka Š.

Pečovatelka

„Naprosto perfektní spolupráce na profesionální úrovni. Velice si cením individuální přístup, kdykoliv jsem cokoliv potřeboval změnit nebo s čímkoliv ohledně cvičení a stravy poradit stačilo se zeptat a ihned jsme vše vyřešili. Všem mohu jedině doporučit!! Patrik je skvělý osobní fitness trenér.

Michal S.

Elektrikář

„K Patrikovi chodím na skupinové tréninky do REBELSGYM v Hořicích. Ve skupinových lekcích dává pozor, aby jste si nevědomky neubližovali, pokud Vám něco nejde tak kdykoliv ukáže jak správně cvičit. Líbí se mi jeho profesionální přístup ale i jeho lidské a přátelské jednání. Pomáhá nejen s tou fyzickou stránkou, ale také poradí jak jíst, aby tělo mělo to, co potřebuje. Moc děkuji Páťo

Dominika N.

Mateřská dovolená

„Slušelo by se napsat, ze je Patrik dobrý trenér, ale nebyla by to úplně pravda, on je totiž skvělý. Při výběru trenéra byl pro mě Patrik jasnou volbou, protože si sám prošel určitou proměnnou a předpokládala jsem, že bude chápající, a nemýlila jsem se. Tréninky jednoznačně přizpůsobuje možnostem jak psychickým, tak fyzickým a hlavně všechno trpělivě vysvětlí. Při všech trénincích se stará, aby bylo cvičení nejen efektivní ale také bezpečné. Jako super bonus vnímám rozbor jídelníčku a stravovací doporučení.

Anežka M.

Zákaznická podpora

„Díky za super přístup! U Patrika jsem našla nejen profesionální přístup, ale i ohromnou podporu a motivaci. A především mi dodal sebedůvěru, která je v jakékoliv progresi nepostradatelná!

Tamara P.

Mateřská dovolená

„S Patrikem se znám ze skupinových lekcí v RebelsGym Hořice. Pokud by bylo hodnocení trenérů na stupnici 1-10 za mě by Patrik dostal rozhodně 11 a víc! Jeho přístup je vždy na profi úrovni. Dokáže poradit, inspirovat a motivovat. Trénink je vždy zábavný a přizpůsobený každému na míru. Pokud se rozhodujete,že se sebou chcete něco udělat a vidět výsledky,určitě doporučuji kontaktovat Patrika. Jsem moc ráda,že jsem ho poznala, je to skvělý trenér. Nebojte se mu ozvat.

Jitka K.

Učitelka

„Patrik je super trenér s vstřícným, profi přístupem. Vše perfektně, trpělivě vysvětlí, předvede a opraví Vaše chyby. Naučí vás správně dýchat. Budete se vždy těšit na další hodinu, co zas na Vás vymyslí. Pokud bojujete sami se sebou a přemlouváte se, že už zítra začnete cvičit, tak Patrika kontaktujte. Pomůže Vám a je jedno, jestli Vám je 20 nebo 50 let.

Jana S.

Ekonom

„K Patrikovi jsem nejdříve poslala svého muže. Po několika měsících jejich tréninku jsem mu začala závidět. Před pár měsíci jsem se odhodlala a domluvila si lekce u Patrika i já. A od té doby jsem na cestě,která nemá cíl,ale neskutečně mě baví. S Patrikem je sranda, ale v tom, co dělá,je profík. Drží mě zkrátka, kromě svalů s ním trénuji i trpělivost. Je otevřený diskuzi, umí uznat jiný názor. Poradil mi i s jidelníčkem, i když jsem si myslela,že jídlo mám zmákle na výbornou.Diky komplexnímu tréninku mi pomáha chápat moje tělo jako celek. Se čtyřicítkou na krku a po dvou dětech je skvělé, že se konečně cítím ve svém těle dobře a nic mě nebolí.

Dáša H.

Auditorka

„Do Rebels Gymu chodim pravidelně již téměř dva roky a posledni půl roku jsem začala také trénovat i s Patrikem. Trénink s ním je únikem ze všední reality a bez extrémní námahy mě vede k dosaženi mých cílů a v poslední době i k rehabilitaci po úrazu ramene. Přes naši věkovou rozdílnost si máme spolu co říci, zajímá se o mé aktivity a trénink s ním je pro mne radostí, při které se nadře a hlavně zpevní celé moje tělo. Pro všechny, kteří si myslí, že na cvičení v posilovně jsou staří, vřele doporučuji, přestože mohu být Patrikovou babičkou. smile

Stanislava J.

Jednatelka

Patrika jsem oslovil za účelem redukce tuku a spolupracuji s ním už třetí měsíc. Vede moje tréninky a nastavil mi i stravovacích plán. Cvičíme věci, které jsem nikdy předtím nedělal, zábavnou formou ale efektivně. Výsledky se dostavily už první měsíc, cítím obrovskou změnu v pohybovém aparátu a kila tuku jdou parádně dolů. Postupně přecházíme na jiný styl tréninku podle toho, co mi sedí a taky zvyšujeme zátěže. S Patrikem určitě budu pokračovat dál a pokud vám nejde jen o lednové předsevzetí a chcete opravdu změnit životní styl, tak jej doporučuji všema deseti.“

Vít V.

Podnikatel

„Odhodlání k pohybu bylo pro mě tou největší výzvou. Díky Patrikovi tato cesta byla a pořád je o něco snažší, ale také i zábavnější a efektivnější. Jeho přístup k tréninku je pečlivý a cílený na žádost každého jedince. Nejen, že pomalu, ale jistě dosahuju svého cíle zhubnutí a zpevnění postavy, ale také jsem v jistotě, že tato cesta je zdravě vedena. Naučila jsem se lépe starat o své tělo a neškodit mu nepotřebnými potravinami, bez kterých se snadno obejdu nebo je lehce nahradím zdravější variantou. Tréninky i výživa dávají hlavu a patu a vím, že u Patrika mám vždy ruce otevřené ať už přijdu s jakoukoliv radou. Zvědavost, kde budu třeba za rok je neskutečná, protože už teď, po 4 měsících spolupráce, vidím krásné výsledky. Cvičení s Patrikem je jen a jen radost, můžu jen doporučit. Velké díky

Karolína P.

Studentka

„S Patrikem se známe už několik let. Dlouho jsme se neviděli a když jsem hledal osobního trenéra, narazil jsem na jeho profil v Rebels Gym. Změna, kterou Patrik dokázal u sebe mě inspiruje při našich cvičeních. Naše tréninky jsou zábavné a vždy okořeněné něčím novým nebo nějakou výzvou. Zároveň pracujeme systematicky a postupne přidáváme zátěž. Patrik na sobě neustále pracuje a ze spousty seminářů přináší nové myšlenky a nápady jak trénink zlepšit. A ještě jednu věc mám na něm rád, jeho smysl pro humor.

Jakub H.

Zkušební technik

„Patrika znám od Základní školy a několik let jsem s ním hrál fotbal. Je to super hráč. Bohužel po mém pracovním úrazu jsem byl několik měsíců na vozíku, tudíž kg šli nahoru. Když už jsem konečně mohl začít chodit, chtěl jsem zhubnout a dostat se na svoji původní váhu. Ale bohužel mě samotnému se to nedařilo. Oslovil jsem Patrika, aby mi s tím pomohl. Takovouhle péči jsem nikde nezažil. Nejenom že mi pomohl nastavit správně jídelníček, zpevnit svaly, ale ještě mi pomohl pořádně rozhýbat tělo. Jestli někdo hledáte svého osobního fitness trenéra, který Vám pomůže, tak můžu jenom doporučit. Je pečlivý a ví jak Vám pomoci.

Lukáš H.

T.R.V.

„Patrik je skvělý trenér, který mi předává spoustu nových poznatků a pod jeho vedením je trénink perfektní. Vždy se na jeho lekce těším. Podpoří (nejen mě) v cestě za svým cílem. Líbí se mi, že převládají v trénincích kontrolované cviky, které jsou účinnější než ‘’bušení’’ v klasické posilovně. Pokud někdo váhá a chce s cvičením začít, či se zlepšit, je Patrik ta správná osoba, na koho se můžete bez obav obrátit.

Anna H.

Učitelka

„Tréninky s Patrikem jsou skvělé. Je to člověk, který opravdu ví, co dělá a své práci rozumí na 100%. Každý trénink je kvalitní, člověk si dá do těla, ale zároveň si psychicky odpočine, protože Patrik je obrovsky pozitivní a přátelský. Skupinové lekce, které vede v Rebels Gym Hořice jsou vždy velmi zábavné. Hodně oceňuji, že na každém tréninku nám ukáže nějaký nový efektivní cvik, který mohu aplikovat jak doma, tak ve fitku. Patrika jako trenéra všem doporučuji!

Aneta F.

Projektantka

„Před tím, než jsem navázal spolupráci, tak můj čas strávený v posilovně připomínal spíše chaos a cviky dělané podle YouTube tutoriálů moc pozitivních výsledků nepřinesly. Nicméně od doby, kdy jsem začal cvičit pod vedením Patrika se spoustu věcí obrátilo k lepšímu. Nastavení cílů, drilování techniky jednotlivých cviků, postupné přidávání těžších vah a i osobní pocit a růst, to vše se posunulo směrem dopředu. Pro všechny kteří mají strach, obavy ze cvičení, nebo chtějí podstoupit pořádný progres, opravdu doporučuji minimálně odzkoušet služby Patrika.

Tomáš Č.

Elektromontér

„Za Patrikem jsem přišla přibližně před 2 měsíci, kdy jsem měla po těžkém zánětu úponu a šlach v pravé ruce s požadavkem, zda by mi mohl poradit popřípadě pomoci s  cvičením, aby se toto nejlépe už neopakovalo. On neváhal a ne jen , že mi poradil, ale také hodně pomohl . Sestavil mi trénink, po kterém jsem tyto potíže přestala mít a cítím se po nich fyzicky i psychicky mnohem lépe. Patrika můžu jen doporučit, má skvělý motivující lidský přístup a hodně se spolu i nasmějeme

Marie L.

Kuchařka

Odmakané tréninky, které mají hlavu a patu. Názorné vysvětlení techniky i stravy… Můžu doporučit.

Petr K.

Zkušební technik

Jmenuji se Verča a mám ráda pohyb. Chodila jsem pravidelně cvičit…Přišel covid, vše se zavřelo a já pouze občas vyběhla… Pravidelné cvičení,posilování a koordinace s vlastním tělem mi za ty dva roky moc chybělo… Doma se nedonutím do ničeho, proto po delším váhání jsem hledala, až jsem našla toho pravého trenéra – Patrik. Který mi ukázal zase něco pro mne úplně jiného, nového než já byla zvyklá. Je úžasný, klidný,vše ukáže, vysvětlí…  Na každý trénink se moc těším…  Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě jeho.

Veronika B.

Pečovatelka

Patrik je sportovec tělem i duší, jako instruktor moc dobře ví, jak tělo funguje. Je vyznavačem moderních metod, které sám provádí a dokáže úspěšně aplikovat individuálně na další jedince. Vřele doporučuji, protože to potřebujeme všichni.

Viktor W.

Servis a prodej autobusů

„Ráda bych se s Vámi podělila o své pozitivní zkušenosti s Patrikem, se kterým mám možnost spolupracovat na své cestě k pohybu. Patrik vyniká nejen svým profesionálním přístupem, ale také svou schopností inspirovat a motivovat. Jeho znalosti a zkušenosti v této oblasti jsou velmi široké. Napomáhá mi ohledně stravy a zároveň pro mě tvoří individuální plány, které mi pomáhají k vlastnímu posunu. Během tréninku je stále příjemně pozitivní atmosféra, která cvičení dělá o to zábavnějším. Výsledky na sobě pozoruji už po třetím měsíci spolupráce. Patrika mohu jen a jen doporučit.

Renata V.

Zdravotní sestra

„S Patrikem se mi cvičí velmi dobře. Líbí se mi, že každá hodina je jiná. Stále přichází s novými cviky. Všechno mi předvedl, vysvětlil a naučil mě zacházet se stroji v posilovně. Je velmi příjemné, že pro něj není sport jen hobby, ale skutečná práce, které po všech stránkách rozumí. Umí mi vysvětlit rozložení a práci svalů, poradit správný způsob cvičení a poradit i se stravou. Má lidský a přátelský přístup a nemůžu si ho vynachválit.

Natálie R.

Operátorka výroby

„Ahoj, co bych tak napsal o Patrikovi. Spíše bych řekl, začnu u sebe. Jako každý chlap sportovec, bych řekl, že když už více jak 3 roky preferuji zdravě jíst, tak dělám přece vše dobře, ale s počtem tréninků 6 až 7 týdně, jsem byl pořád celkem unavený, tak jsem se rozhodl zahodit ego a přeci jen se zeptat. Týden jsem pro něj sbíral data toho co jím a jaký to byl pro mě šok, když místo očekávaného jídelníčku padla otázka, jak se ti spí? No samozřejmě trefil hřebík na hlavičku, protože vidí jak makám a s tím šlo ruku v ruce i hodně jídla po tréninku. Vše co jsme si pak na konzultaci řekli, sedělo naprosto přesně. Upravil mi hodnoty a stravu, dal mi doporučení a dobré tipy, protože veškerá moje únava pramenila z deficitu 500 kcal denně pod limitem a to jsem si myslel, že jím dobře. Takže za mě, kdyby tu byla možnost dát 5 hvězd hodnocení, okamžitě dávám 10. Můžu Patrika doporučit, protože je to člověk na pravém místě a ještě pohodář.

Martin K.

Řidič

„K Patrikovi jsem začala chodit díky svému příteli, který si to velice chválil. Chodím k němu 3 měsíce a díky němu mám dole kila po porodu. Jsem za to moc vděčná je to super trenér, mohu jen doporučit.

Petra V.

Mateřská dovolená

„S Patrikem se znám dlouho, už že školních lavic, kde se z nás staly i přátelé. Pamatuju se, když jsme spolu jeli na dovolenou do Itálie, tak na nás nebyl hezký pohled – jak říká Alkehol, Pivo dělá hezká těla – a tak pro mě byl šok, když jsem ho viděl po letech a nemohl jsem ho poznat. Tento rok, jsem se cítil fyzicky mizerně, měl jsem x jídelníčků a diet, chodil “cvičit”, ale nic z toho pro mě nebylo udržitelné. Tak jsem poprosil o pomoc kamaráda Patrika, aby mě dostal do formy. Po dvou měsících, kdy jsem se doslova naučil jíst a alespoň trochu používat to na čem mám nasazenou hlavu, se ukázaly první výsledky, ale pro mě se dostavil ten nejdůležitější… CÍTÍM SE DOBŘE. O tom, jaký je Patrik pohodář psát nemusím, ale připravte se, že to s ním sice bude prdel, ale svaly to budou cítit! Ještě jednou díky, za nasměrování života správným směrem

Lukáš K.

Konstruktér

„Zde může být vaše reference. Stačí jenom napsat. Těším se 🙂

Vaše jméno

Povolání

Moje služby

Máte zájem správně a efektivně cvičit?
Mít k tomu jasný a přehledný plán?
A k tomu se správně stravovat i bez hladovění a různých zákazů?
Se vším Vám můžu pomoci!

Osobní trénink

Vyzkoušejte si trénink pod mým vedením. Postupně Vás budu učit různé cviky, zvyšovat Vaši sílu a zlepšovat Vaši kondici a to všechno bez žádných extrémních výkonů

Cvičení s dětmi

Zábavné a hravé cvičení, při kterém se žádné dítě nudit nebude. Aktivace, rychlost, hbitost, síla – to vše si s dětmi vyzkouším. A přijedu za Vámi kamkoliv!

Kondiční tréninky

Ukázkový kondiční trénink nebo celá příprava, dospělé sportovní mužstvo nebo mládežnický oddíl. Vše je možné přizpůsobit.

Jsem Patrik Petráček a pomůžu vám být FIT

Jsem fitness trenér, který si sám prošel tím, jak těžké je se zbavit nadváhy a nastavit si nový životní styl.

Pomůžu Vám nastavit trénink, cvičební plán, základy stravování i všechny správné návyky ke zdravému životnímu stylu.

Pojďte si se mnou napsat vlastní příběh a splnit si Váš sen.