+420 737 901 122 Info@PatrikPetracek.cz

Moje služby

Níže si můžete vybrat z nabízených služeb.
Pokud byste potřebovali pomoci s čímkoli jiným, neváhejte mne kontaktovat.

Před začátkem naší spolupráce se s Vámi rád nezávazně sejdu.

 

Osobní trénink

Cvičení je silovo-kondiční a ze začátku naší spolupráce se vždy snažím na základních pohybech vysvětlit a ukázat, jak celé lidské tělo funguje. Postupně pak budeme zařazovat i silovou složku, která nám pomůže udělat Vaše tělo silnější a pevnější.

Součástí osobních tréninků je také vedení tréninkového plánu a konzultace stravy.

Samozřejmě je také možnost udělat trénink v rámci Vašich požadavků a vysvětlit vše, co potřebujete vědět.

Délka tréninku cca 60 minut.

Cvičení s dětmi

Cvičení určené  pro mateřské školy, základní školy, spolky, kroužky, obce atd.

Hodinový trénink je vedený zábavnou formou. Snažím se, aby po celou dobu cvičení s dětmi převažovala pozitivní nálada a radost z pohybu. To se daří díky tomu, že je vetšina času vedena jako hra.

Trénink začíná zahřátím a aktivním rozcvičením, má prvky rychlosti, koordinace, hbitosti a síly. Cvičení je možné přizpůsobit i na páry, tj. rodič a dítě.

Přijet za Vámi můžu kamkoliv.

Kondiční tréninky

Tyto tréninky jsou určené pro sportovní družstva. Je možnost sestavit tréninky nejen pro dospělá sportovní mužstva, ale také pro mládežnické kategorie.

Cíle tréninku se vždy odvíjejí od potřeb klubu, aktuální časové situaci a množství možných tréninků.

Je také možné udělat pouze vzorové tréninky pro trenéry mládeže.

V případě delší spolupráce bude na začátku a konci přípravy testování pro zjištění výsledků a průběhu přípravy.

Samostatné služby

Tréninkový plán
  • Tréninkový plán vypracuji na základě požadavků klienta. Samozřejmě mohu do plánu zařadit i cviky dle výběru cvičence. Celý plán je cca na 10 týdnů a dá se měnit dle potřeby i v jeho průběhu. Je také samozřejmě možnost si všechny cviky společně projít a vyzkoušet na osobním tréninku, než se do plánu pustíte sami.
Online coaching
  • Cena dle vzájemné domluvy (podle toho, zda-li  jsou v něm zahrnuty osobní tréninky, počet konzultací atd.)
Jídelní přehled
  • Prvně obdržím Váš jídelníček za 7 dní za sebou. Tento jídelníček pak zpracuji a udělám celkový přehled toho, co jíte. Dále si pak na 60-90 minut společně sedneme a já Vám vysvětlím vše ohledně jídla tak, abyste pochopili, jak celé jídlo a zároveň i tělo funguje. Vysvětlím Vám také, jak a proč si počítat alespoň nějaký čas Vaše přijímané kalorie. Určite se není potřeba řídit žádného striktního plánu.

* Všechny ceny jsou pro soukromé prostory v obci Chomutice. V Rebelsgym Hořice jsou ceny platné dle aktuálního ceníku gymu.

Reference od mých spokojených klientů

Patrika jsem oslovil za účelem redukce tuku a spolupracuji s ním už třetí měsíc. Vede moje tréninky a nastavil mi i stravovacích plán. Cvičíme věci, které jsem nikdy předtím nedělal, zábavnou formou ale efektivně. Výsledky se dostavily už první měsíc, cítím obrovskou změnu v pohybovém aparátu a kila tuku jdou parádně dolů. Postupně přecházíme na jiný styl tréninku podle toho, co mi sedí a taky zvyšujeme zátěže. S Patrikem určitě budu pokračovat dál a pokud vám nejde jen o lednové předsevzetí a chcete opravdu změnit životní styl, tak jej doporučuji všema deseti.“

Vít V.

Podnikatel

,,Jmenuji se Verča a mám ráda pohyb. Chodila jsem pravidelně cvičit…Přišel covid, vše se zavřelo a já pouze občas vyběhla… Pravidelné cvičení,posilování a koordinace s vlastním tělem mi za ty dva roky moc chybělo… Doma se nedonutím do ničeho, proto po delším váhání jsem hledala, až jsem našla toho pravého trenéra – Patrika. Který mi ukázal zase něco pro mne úplně jiného, nového než já byla zvyklá. Je úžasný, klidný,vše ukáže, vysvětlí…  Na každý trénink se moc těším…  Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě jeho.“

Veronika B.

Pečovatelka

Napište mi

Patrik Petráček

Napište mi, pomůžu Vám dostat se konečně do formy a napsat si Váš vlastní fitness příběh.

Adresa: Nevratice 7, Hořice, 508 01
Email: Info@PatrikPetracek.cz
Telefon: +420 737 901 122

Jsem Patrik Petráček a pomůžu vám být FIT

Jsem fitness trenér, který si sám prošel tím, jak těžké je se zbavit nadváhy a nastavit si nový životní styl.

Pomůžu Vám nastavit trénink, cvičební plán, základy stravování i všechny správné návyky ke zdravému životnímu stylu.

Pojďte si se mnou napsat vlastní příběh a splnit si Váš sen.